MEG B WRZOSOWY
329,00  469,00  -30% cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Cena producenta
wysyłka 2 dni
Wybierz kolor:
Wybierz Rozmiar:
S M L XL

Firmy dostawy:
Wszystkie przesyłki wysyłamy kurierem GLS.

Koszty dostawy:
Koszt dostawy przy przedpłacie (e-płatności lub przelew): 15zł
Przesyłka za pobraniem: 20 zł

Zwrot Towaru

Zwrotu produktu można dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki, tylko wówczas, gdy jest on do nas odesłany w idealnym stanie (metka, worek, wieszak) i nie posiada śladów użytkowania. Prosimy o niezgłoszenie nam drogą mailową takiego faktu. Przy zakupie wraz z zamówionym towarem otrzymają państwo formularz, który należy wypełnić i odesłać wraz z produktem, paragonem, faktura vat. Prosimy o podanie numeru zamówienia. W przypadku, gdy konieczność odesłania produktu wynika z pomyłki sklepu, wszystkie koszty związane ze zwrotem produktu pokrywa sprzedający przelewem bankowym na konto wcześniej podane przez kupującego. Zwrot należy wysłać w kwocie nie przekraczającej 20 zł. 

 Wymiana produktu:

Aby wymienić produkt należy ponownie złożyć zamówienie, wybrać formę płatności przelew - nie opłacać zamówienia. Prosimy o wysłanie maila z prośbą o przeniesienie płatności podając informacja o wymianie wraz z nowym numerem zamówienia. Poprawnie wypełniony formularz wraz z paragonem/fakturą oraz wymienianym produktem należy wysłać na adres sprzedającego. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Płatność za produkt zostanie przeniesiona w momencie odebrania przez nas przesyłki zwrotnej, nowe zamówienie zostanie zrealizowane nie zwłocznie po jego akceptacji.

Reklamacje
Klient ma prawo do złożenia reklamacji w przeciągu 2 lat od otrzymania przesyłki nie przekraczając 2 miesięcy od stwierdzenia wady produktu. Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz krótki opis wady produktu. Reklamacja uwzględniana jest na podstawie paragonu lub faktury. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych. Nie przyjmujemy reklamacji wynikających z mechanicznych uszkodzeń, nieprawidłowej pielęgnacji produktu oraz wynikające ze zużycia w trakcie exploatacji produktu. 

 Adres do wysyłki

Wszelkie przesyłki prosimy kierować na adres:

ZARTEX
UL.WROCŁAWSKA 16
58-309 WAŁBRZYCH
sklep@zartex.

Udostępnij:
Zapytaj o produkt

Płaszcz Meg z kolekcji jesień-zima 2017//2018.

 

Zimowy płaszcz ocieplany wykończony podszewką. Zapinany na dwa ozdobne guziki. Po bokach kieszenie. Rodzaj tkaniny bukle.

Kraj produkcji: POLSKA 

Skład tkaniny:

50% wełna

50% poliester 

Podszewka:

100% poliester

Tabela rozmiarów:

Wszystkie płaszcze mierzone są na płasko. Wymiary mogą różnic  się +- 1 cm

 

 

Tabela rozmiarów

S

M

L

XL

Długość tyłu

87,5

88

88,5

89

Długość rękawa

73,5

74

74,5

75

Obwód biustu 

49x2 51x2 53x2 55x2
Obwód tali  51 53 55 57

Obwód bioder 

52x2 54x2 56x2

58X2

 

Kolorystyka zdjęć została dopasowana na profesjonalnie skalibrowanym monitorze graficznym co może skutkować nieznacznymi różnicami barw na monitorach różnych producentów. 

Zobacz Także